Bağlantıda Kal

iPhone 11 Etkinliğini Youtube’dan Canlı İzleyebilirsiniz

Haber

iPhone 11 Etkinliğini Youtube’dan Canlı İzleyebilirsiniz

Eğer iPhone 11 etkinliğine gitmek isteyip hiçbir davet alamadıysanız sorun yok çünkü Apple iPhone 11 tanıtım etkinliğini Youtube’dan canlı olarak izleyebileceksiniz. Peki iPhone 11 Etkinliği Youtube’dan canlı nasıl izlenir?

Apple sessizce Cuma günü bir YouTube sayfası açtı ve insanları etkinliği izlemeye katılmaya davet etti. Şirketin bu etkinlikte, üç yeni telefon modelini piyasaya sürmesi bekleniyor, bunlar iPhone 11, 11 Max / 11 Pro ve 11R olacak. Diğer ürün ve hizmetlerin de ilk kez bu etkinlikte ortaya çıkması bekleniyor.

Sayfada, kullanıcılardan “10 Eylül’de saat 20:00’da Steve Jobs Theatre’de düzenlenen Apple özel etkinliği için bize katılın.” yazıyor. Şimdiden 9 milyon abonesi olan kanala bu linkten gidebilir ve çana tıklayarak etkinlik başladığında hatırlatma mesajı alabilirsiniz.

Apple bu yayınlarla daha fazla kitleye ulaşmayı hedefliyor. Keynote sunumları uzun zamandır Apple.com’da yayınlandı ve geçen yıl şirket sonbaharda “Toplanma” etkinliğini Twitter’da yayınladı. Ancak YouTube’da yapılan bu yayın bir ilk olacak.

Apple geçen hafta medya üyelerine davet yolladı, davetteki Apple logosunu, şirketin yıllar önce kullandığı eski altı renkli logoya geri dönen beş farklı parlak renkten oluşuyor.

Analistler, piyasaya sürülmemiş iPhone 11’in hayal kırıklığı yaratacağını ve Apple’ın umduğu alıcıları çekmeyeceğini düşünüyor.

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

To Top