Bağlantıda Kal

Huawei’nin Katlanabilir Telefonu Bu Ay Görücüye Çıkacak

Haber

Huawei’nin Katlanabilir Telefonu Bu Ay Görücüye Çıkacak

Huawei cep telefonu şefi Ricard Yu, akıllı telefon dünya hakimiyet konuşmasının ortasında şirketin gelen katlanabilir akıllı telefonundan söz etti. Ancak bugün, şirketin attığı 24 Şubat tarihinde Barselona’da yapılacak Mobil Dünya Kongresi fotoğrafında telefonun ahizesinin bir parçasını gördük.

Katlanabilir telefonlar 2019 yılında telefon yarışının gözdesi olmaya hazırlanıyorlar. Royale, geliştiricilere kendi katlanabilir telefonunu göndermişti ve Samsung Vietnam’ın sızdırdığı tanıtım filmi ile Samsung’un Unpacked etkinliğinden önce şirketin yeni katlanabilir telefonunu görme şansı kazanmıştık. Ayrıca son zamanda aldığı patent ile şirketin katlanabilir oyun telefonu üstünde çalıştığını da gördük.

İlgili Haber  PUBG Mobile Oynamak İstiyorsanız Telefonunuzu iOS 13'e Güncellemeyin

Xiaomi ise diğer markalara göre en havalı gözüken ilk katlanabilir telefonunu bizle paylaşmıştı. Google, Lenovo ve Energizer gibi şirketler de katlanabilir telefonlar üzerinde çalışıyorlar.

Huawei’nin attığı görüntünün yazısında ConnectingTheFuture etiketi de bulunuyor buda katlanabilir telefonda 5G olabileceğinin işareti olabilir.

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

To Top